Star Skater

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 270,2 MB
  • Version 1.12
  • Dil Türkçe
  • Firma Halfbrick Studios
Star Skater, Android mobil cihazınızda oynayabileceğiniz arcade oyunlarından bir tanesidir.

Minimalist oyun karakterleri eşliğinde Star Skater mobil oyununa dahil olabilirsiniz. Oyunumuzu Android  mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilir ve keyif alarak oynayabilirsiniz. Oyunda bir çok karakter bulunuyor. Dilediğinizi seçebilirsiniz. Daha sonrasında ise kaykayınızın üzerine çıkacak sizler için özel olarak hazırlanmış olan oyun platformu üzerinde başarılı bir şekilde ilerleme kat etmeye çalışacaksınız. 

Dokunmatik mobil cihazınız sayesinde karakterimizi yönlendirmeniz oldukça kolay olacak. Fakat engeller sizleri durdurmak için her an karşınıza çıkacaktır. Engelleri aşmak uğruna karakterinizi yönlendirin ve akrobasik hareketler ile platformun sonuna kadar ilerlemek için devam edin. Birbirinden zorlu oyun seviyeleri sizleri bekliyor olacak. Her seviye ayrı ayrı engeller ve başarılar sunmak için sizleri bekliyor. Başarınızı ikiye katlayın, ilerledikçe ilerleyin ve kazanan kişi siz olun. 

Halfbrick Studios tarafından geliştirilmiş olan Star Skater mobil oyunu ile sizde eğlenceli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Star Skater zorlu kaykak bölümlerini dünyanın her yerindeki izleyicilerle paylaşabileceğin opsiyonel video paylaşım özelliği içerir. Bu özellik opsiyoneldir ve siz ihtiyaç duymadıkça kameranızı ya da mikrofonunuzu açmayacaktır. 
 

 

Daha Fazla Göster
Star Skater indir
DİĞER SÜRÜMLER