Star Skater

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 270,2 MB
  • Version 1.12.383
  • Dil Türkçe
  • Firma Halfbrick Studios
Star Skater IOS cihazınıza ücretsiz indirerek oynayabileceğiniz arcade oyunları arasında yer alan başarılı bir oyundur.

Oyun piyasasının başarılı isimlerinden Halfbrick Studios, Star Skater adında  başarılı bir oyun ile karşımıza çıkıyor. Oyunu IOS  cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Arcade kategorisinde yer alan Star Skater mobil oyunu durdurak bilmeyen bir heyecanın adresi olarak gözüküyor. Akıllı mobil cihazınızın dokunmatik özellikleri sayesinde oyunu yönlendirmek oldukça kolay olacak.

Fakat sizi oyun dışında bırakmak için bir çok engel ile karşı karşıya kalacaksınız. Engelleri aşmak için oyuna odaklanın ve kendinizi oyuna bırakın. Oyun performansınızı herkese göstermek adına oynadığınız oyunu kaydedebilirsiniz. Sizlere bu özelliği sunan Star Skater mobil oyununda başarılı bir oyun için kaykayı yönlendirmeye başlayın. Sevimli bir karakter seçerek oyuna dahil olun ve engelleri aşarak birbirinden zorlu bölümleri geçmenin tadını çıkartın. 

Oyun görselleri ve grafik tasarımları da sizleri oyuna bir hayli bağlayacaktır. Bir kaç kez oynadıktan sonra daha da hırs yapacak ve kazanmak uğruna daha çok oynamaya çalışacaksınız. Star Skater eğlenceli ve renkli bir oyundur, sizde başarmak için çaba gösterebilirsiniz. 

 

Star Skater indir
DİĞER SÜRÜMLER